Podporuje mojeID

Úvod » Manažérsky nábytok SOLID

Manažérsky nábytok SOLID


Všetok manažérsky nábytok SOLID je variabilný a poskytujeme naň záruku 5 rokov, ak máte svoju konkrétnu predstavu zostavy, radi Vám pomôžeme ju vybrať a odporučiť komponenty aj príslušenstvo. Výber akejkoľvek farebnej varianty nemá vplyv na cenu. Uvádzajte ju v poznámke v košíku v poradí: 47-jilm royal/56-biela (horné dosky, čelá a dvere)/(boky, police, nohy). Čelné dosky, dvere či čelá zásuviek je možné voliť aj vo vysokom lesku (AKRYL), tieto varianty však už majú vplyv na cenu a tak sú uvedené vo voľbe variant, kde sa aj prepočíta automaticky cena. Pokiaľ vysoký lesk nechcete je potrebné zadať variant "bez vysokého lesku"

Sme schopní Vám tiež zaistiť profesionálnu montáž (cena je vždy individuálna podľa rozsahu zostáv a vzdialenosti ), ďalej 3D modely na vyžiadanie vo formáte .dwg, alebo kompletný návrh a rozloženie kancelárie v priestore podľa zadania zákazníka.

Manažerské stoly SOLID - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk      Komody a kontejnery SOLID - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk      Manažerské konferenční stoly SOLID - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

Manažerské skříně SOLID - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk      Manažerské sestavy SOLID - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk      Doplňky a příslušenství SOLID - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

Manažérsky nábytok SOLID: Kombinácia elegancie a funkčnosti

Manažérsky nábytok hrá kľúčovú úlohu v moderných pracovných prostrediach. Ide o praktickosť a funkcionalitu, ale aj o vytváranie štýlu a dojmu profesionalizmu. Ak hľadáte manažérsky nábytok, ktorý spĺňa všetky tieto požiadavky, SOLID je voľbou, ktorá vás úplne uspokojí.

Precízny dizajn a prvotriedna kvalita

Manažérsky nábytok SOLID sa vyznačuje precíznym dizajnom a prvotriednou kvalitou. Každý kus nábytku je starostlivo navrhnutý a vyrobený s dôrazom na detaily a spracovanie. Použité materiály sú vysoko kvalitné a odolné, čo zabezpečuje dlhú životnosť nábytku. Bez ohľadu na to, či ide o kancelársky stôl, stoličky alebo skriňu, SOLID nábytok je synonymom pre spoľahlivosť a trvanlivosť.

Manažérsky nábytok SOLID Manažérsky nábytok SOLID

Elegantný a profesionálny vzhľad

SOLID nábytok sa pýši elegantným a profesionálnym vzhľadom, ktorý okamžite pridáva do vašej pracovne šarm a prestíž. Jeho čisté línie, kvalitné povrchové úpravy a moderné dizajnové prvky vytvárajú esteticky príjemné prostredie. Bez ohľadu na to, či preferujete klasický a diskrétny štýl alebo moderný a nadčasový dizajn, v kolekcii SOLID nájdete nábytok, ktorý bude zodpovedať vášmu vkusu a požiadavkám.

Manažérsky nábytok SOLID       Manažérsky nábytok SOLID

Funkčnosť a ergonómia pre efektivitu

Manažérsky nábytok SOLID nielenže vyniká svojím vzhľadom, ale aj ponúka vynikajúcu funkčnosť a ergonómiu. Všetky kusy nábytku sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a efektivitu práce. Napríklad kancelárske stoly majú dostatok priestoru pre pracovné dokumenty a vybavenie a zároveň poskytujú ergonomicky správnu polohu na minimalizáciu únavy a podporu produktivity.

Manažérsky nábytok SOLID       Manažérsky nábytok SOLID

Výber a variabilita podľa potrieb

Kolekcia SOLID ponúka široký výber nábytku, ktorý vám umožní prispôsobiť si pracovný priestor podľa vašich individuálnych potrieb. Môžete si vybrať z rôznych typov stolov, skriniek, políc a príslušenstva. Okrem toho je k dispozícii veľa možností farieb a povrchových úprav, vrátane vysokého lesku na predných stranách zásuviek a dverí u komód, skriniek a kontajnerov. Týmto vytvoríte harmonický a jedinečný interiér, ktorý bude odrážať váš osobný štýl a firemný obraz.

Manažérsky nábytok SOLID       Manažérsky nábytok SOLID

Detaily ako dizajnové prvky

Detaily zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní atraktívneho vzhľadu manažérskeho nábytku SOLID. Dizajnové prvky, ako sú chrómované okraje a rukoväte, dodávajú nábytku eleganciu a luxusný dojem. Každý kus nábytku je starostlivo spracovaný a vytvorený s ohľadom na estetiku a sofistikovanosť.

Obrázky detailov nábytku:

Manažérsky nábytok SOLID       Manažérsky nábytok SOLID

Manažérsky nábytok SOLID       Manažérsky nábytok SOLID

Tieto obrázky poskytujú bližší pohľad na designové prvky nábytku SOLID. Chrómové prechody medzi doskami a dvojfarebný prechod u akrylových dosiek sú ukážkou starostlivého spracovania a kvality, ktorú SOLID ponúka.

Vzorník laminátov a ukážka produktov v rôznych farbách

Pre dokonalý výber farieb a dizajnu ponúkame vzorník laminátov, v ktorom si môžete prezrieť širokú paletu dostupných farieb a textúr. Od elegantných drevených vzorov po moderné monochromatické odtiene, vzorník laminátov vám umožní vybrať si ten správny povrchový materiál pre váš nábytok SOLID. (kliknutím na vzorník - zväčšíte do plnej veľkosti)

Vzorník laminátov SOLID Vzorník akrylových dosiek SOLID

Tu môžete vidieť ukážku našich produktov v rôznych farbách:

Kombinácia farieb 47-jilm royal/56-biela

Manažerská sestava stolov s komodou SOLID Z10, voliteľná dĺžka oboch stolov Manažerská sestava stolu s komodou SOLID Z1, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažerská sestava stolu s komodou SOLID Z7, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažérsky stôl SOLID, dĺžka 200cm, so zásuvkami na oboch stranách

Kombinácia farieb 45-jilm nobile/56-biela

Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z10, voliteľná dĺžka oboch stolov Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z1, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z7, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažérsky stôl SOLID, dĺžka 200cm, so zásuvkami na oboch stranách

Farba kombinácia 47-jilm royal/58-antracit

Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z10, voliteľná dĺžka oboch stolov Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z1, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z7, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažérsky stôl SOLID, dĺžka 200cm, so zásuvkami na oboch stranách

Farba kombinácia 45-jilm nobile/58-antracit

Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z10, voliteľná dĺžka oboch stolov Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z1, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažérska súprava stolov s komodou SOLID Z7, voliteľná dĺžka stolu 160/180/200cm Manažérsky stôl SOLID, dĺžka 200cm, so zásuvkami na oboch stranách

Táto ukážka vám poskytuje predstavu o tom, ako môže SOLID nábytok vyzerať vo vašom pracovnom prostredí. Od sviežich a moderných farieb po sofistikované neutrálné odtiene, máte možnosť vybrať si takú kombináciu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim preferenciám a požiadavkám.

3D modely pre projektantov a návrhárov

Radi by sme tiež predstavili ďalšiu výhodu ponuky Manažérskeho nábytku SOLID. Pre projektantov a návrhárov sme pripravili 3D modely vo formáte *.dwg, ktoré im umožnia jednoduché a detailné plánovanie a vizualizáciu priestoru s našim nábytkom. Tieto 3D modely sú presné a detailné, obsahujú všetky potrebné informácie o rozmeroch a dizajne našich produktov. Pomocou týchto modelov môžu projektanti a návrhári vytvárať realistické renderovanie, virtuálne prehliadky a plány interiérov, aby mohli svojim klientom presne ukázať, ako bude ich pracovný priestor vyzerať s našim SOLID nábytkom.

Investícia do produktivity a úspechu

Pořízenie manažérskeho nábytku SOLID je investíciou do produktivity a úspechu vášho podnikania. Kvalitné a esteticky príjemné pracovné prostredie má pozitívny vplyv na pracovnú atmosféru, spokojnosť zamestnancov a výkon tímu. SOLID nábytok vám umožní vytvoriť priestor, ktorý podporuje kreativitu, koncentráciu a profesionálne vystupovanie.

Manažérsky nábytok SOLID Manažérsky nábytok SOLID

Záver

Manažérsky nábytok SOLID je dokonalou kombináciou elegance, funkčnosti a kvality. Jeho precízny dizajn, prvotriedne spracovanie a možnosti farebných kombinácií, vrátane vysokého lesku na čelách zásuviek a dverí, ho radia medzi špičkové nábytkové kolekcie pre manažérov a vedenie firiem. Ak hľadáte nábytok, ktorý sa vyznačuje estetikou aj praktickosťou, SOLID je voľbou, ktorá splní vaše očakávania a prekročí vaše požiadavky. Investujte do SOLID nábytku a vytvorte si prostredie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a ktoré bude odrážať váš profesionálny prístup ke svojej práci.


Manažérske kancelárie SOLID.

  • Masívny materiál, vysoká kvalita, luxusný dizajn, vysoká variabilita a možnosti umiestnenia v priestore.
  • Veľký výber farieb lamina a voliteľne pre čelá nábytku (dvere a čelá zásuviek) v lesklom akryle s farebným prechodom.
  • V štandarde bez úchytiek so systémom push to open, voliteľne je možné úchytky doobjednať.
  • U objednávok nad 680,- EUR zadarmo doprava.
  • Výroba 3-4 týždne.
  • Tovar sa vyrába vždy na zákazku a je možné upraviť na mieru aj atypické rozmery.
  • U skríň, stolov i komôd môžete vidieť charakteristickú medzeru v dizajne nábytku. Táto medzera dáva nábytku veľmi osobitý a jedinečný vzhľad.
  • 3D modely vo formáte *.dwg máme pripravené pre vašich projektantov. Ak však potrebujete vyhotoviť návrh od nás, radi pomôžeme a zariadime.

EUR
EUR
doprava zdarma top produkt
Hĺbka skrine:
Hĺbka stola:
Hrúbka hornej dosky:
Výška skrine:
Výška stola:
Dĺžka stola:
Výška kontajnera:
Hĺbka kontajnera:
Výška komody:
Hĺbka komody:
Dizajn:
Dĺžka komody:
Dĺžka skrine:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 1 EUR (25 CZK)
naša cena 7 EUR (177 CZK)

doprava zdarma


 

naša cena 867 EUR (21 971 CZK) 

naša cena 869 EUR (22 021 CZK)

 

naša cena 1 084 EUR (27 470 CZK) 

naša cena 1 166 EUR (29 548 CZK) 

naša cena 1 300 EUR (32 943 CZK)

 

naša cena 1 328 EUR (33 653 CZK) 

naša cena 1 362 EUR (34 514 CZK)

 

naša cena 1 409 EUR (35 705 CZK)

 

naša cena 1 793 EUR (45 436 CZK) 

naša cena 1 803 EUR (45 690 CZK) 

naša cena 2 220 EUR (56 257 CZK)novinka


novinka


 

naša cena 2 872 EUR (72 779 CZK)novinka

Manažérsky nábytok SOLID. Základom sú modely manžerských stolov a šatných skríň na ostrých, futuristických a pevných líniách.

Je minimalistický, forma harmonizuje s najvyššou kvalitou komponentov, ako sú nábytkové dosky s prírodnou štruktúrou dreva, vysoko lesklé akrylové dosky, dvojstupňové ozdobné lemovky poprípade chrómové prvky. Kolekcia SOLID je určená na aranžovanie manažérskej kancelárie s najvyšším štandardom. Pracovný priestor manažéra (archívy, konferenčné stoly, odpočinkový priestor) tvorí ucelený celok.

Vizuálne masívne manažérske stoly s charakteristickými nohami v tvare L, tvoria vynikajúcu zostavu s dvojkonštrukčnými skriňami. Skrine a komody boli pripravené v asi tucte rôznych variantov: uzavreté, čiastočne otvorené, uzavreté s výklopnými čelami alebo so zásuvkami . Sú k dispozícii v mnohých veľkostiach pre jednoduchšie usporiadanie každého manažérskeho priestoru.

Stanú sa ozdobou miesta, kde sú umiestnené, a to ako vďaka svojej vynikajúcej dizajnovej línii , tak aj dostupným povrchovým úpravám. Kontrastná kombinácia jednofarebných lamín s drevenými dekormi zdôrazňujú moderný dizajn kolekcie a umožňuje vám zladiť farby s dizajnom vášho interiéru.

M2Q4N