Podporuje mojeID

O NÁS
Kdo sme ?Sme tu s vami už 10 rokov, počas ktorých sme sa špecializovali z bytového nábytku na kancelársky nábytok.

Pôsobíme prevažne v Českej republike a na Slovensku.

Ponúkame tri kolekcie nábytku, ktoré splnia rôzne potreby a preferencie zákazníkov.

Kolekcia KOMFORT ponúka cenovo dostupný nábytok s kvalitou a zárukou 5 rokov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre kancelárie aj recepcie.

Kolekcia EPIC vyniká moderným dizajnom a pevnou kovovou konštrukciou, ktorá zvyšuje nosnosť stolov. Ponúka rôzne kombinácie oporných stolov a komôd.

Kolekcia SOLID predstavuje luxusný manažérsky nábytok pre vyšší manažment a majiteľov firiem. Jeho dizajn, pevnosť konštrukcie a lesklé povrchy ohromia každého.

Zákazníkom poskytujeme takmer 24/7 servis vrátane víkendov.

Náš nábytok je vyrábaný výhradne v EÚ, čo zaručuje kvalitu. Ak zákazník potrebuje dokúpiť nábytok, garantujeme rovnaký dizajn a farebnú zladenosť. Výber farebných kombinácií a imitácií dreva je možné aplikovať na celý sortiment.

Pri každej kolekcii nájdete návrhy zostáv a inšpiratívne fotografie interiérov. Naše zostavy sú variabilné a prispôsobíme ich potrebám zákazníkov.

Ponúkame profesionálne montáže a dopravu zadarmo pre objednávky nad 16 000 Kč. Zasielame tiež vzorky lamina na overenie farebnej kombinácie.

Ako e-shop nemáme kamenné predajne, ale ponúkame profesionálne 3D návrhy kancelárií. Ak potrebujete vizualizáciu, radi pomôžeme. Samostatní projektanti môžu využiť naše 3D modely.

Nábytok je variabilný a ľahko prispôsobiteľný akémukoľvek priestoru. Pri potrebe nábytku na mieru sme schopní nábytok za príplatok vyrobiť.

Ceny držíme dlhodobo nízko vďaka efektívnemu systému minimálnych nákladov. Nepoužívame platby kartou, pretože objednávky sú často upravované a mohlo by dôjsť k stornovaniu platieb.

Reklamácie riešime rýchlo, zvyčajne do týždňa, v zložitejších prípadoch do dvoch týždňov.

Dodacie lehoty sú 2-3 týždne, s výnimkou kovových konštrukcií, ktoré trvajú 4 týždne.

Všetok nábytok je vyrábaný na zákazku, preto vyžadujeme platbu vopred. Dobierku ponúkame len u skladového nábytku KOMFORT.

Za dobu nášho fungovania sme získali zákazníkov vo všetkých segmentoch – od obecných úradov a nemocníc po malé, stredné firmy a korporátnych zákazníkov.

Ďakujeme za vašu priazeň!

Designový NÁBYTEK - www.nabytek-designovy.cz

Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

ODUwMTAwN