Podporuje mojeID

Úvod » Manažérsky nábytok SOLID » Doplňky a príslušenstvo

Manažérsky nábytok SOLID / Doplňky a príslušenstvo


Drobné príslušenstvo predávame iba k nábytku, nie samostatne. Samostatne predávame sklenené dvere s hliníkovým rámom alebo bez, deliace panely a čelné dosky.


EUR
EUR
doprava zdarma top produkt
Dĺžka prvku:
Farebná varianta:
Dizajn:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 1 EUR (24 CZK) 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 20 EUR (480 CZK)

doprava zdarma


 

naša cena 24 EUR (576 CZK)

novinka


 

naša cena 25 EUR (600 CZK)

novinka


 

naša cena 25 EUR (600 CZK)

novinka


 

naša cena 47 EUR (1 128 CZK)

novinka

Manažérsky nábytok SOLID. Základom sú modely manžerských stolov a šatných skríň na ostrých, futuristických a pevných líniách.

Je minimalistický, forma harmonizuje s najvyššou kvalitou komponentov, ako sú nábytkové dosky s prírodnou štruktúrou dreva, vysoko lesklé akrylové dosky, dvojstupňové ozdobné lemovky poprípade chrómové prvky. Kolekcia SOLID je určená na aranžovanie manažérskej kancelárie s najvyšším štandardom. Pracovný priestor manažéra (archívy, konferenčné stoly, odpočinkový priestor) tvorí ucelený celok.

Vizuálne masívne manažérske stoly s charakteristickými nohami v tvare L, tvoria vynikajúcu zostavu s dvojkonštrukčnými skriňami. Skrine a komody boli pripravené v asi tucte rôznych variantov: uzavreté, čiastočne otvorené, uzavreté s výklopnými čelami alebo so zásuvkami . Sú k dispozícii v mnohých veľkostiach pre jednoduchšie usporiadanie každého manažérskeho priestoru.

Stanú sa ozdobou miesta, kde sú umiestnené, a to ako vďaka svojej vynikajúcej dizajnovej línii , tak aj dostupným povrchovým úpravám. Kontrastná kombinácia jednofarebných lamín s drevenými dekormi zdôrazňujú moderný dizajn kolekcie a umožňuje vám zladiť farby s dizajnom vášho interiéru.

ZmQyMzM3M