sk cz
Podporuje mojeID

KONTAKTY

Dizajnový NÁBYTOK
Sokolovská 623
74201 Suchdol nad Odrou
tel: +420 591 143 409
napíšte nám
Mobil: +421 950 772 897
E-mail: objednavky@nabytok-dizajnovy.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

NOVINKY

arr3Jedálenské stolyJídelní stoly - NOVINKY V nabídce kategorie jídelní stoly můžete zaznamenat velkou výměnu stolů.... arr3Platcovia DPHVážení zákazníci od 1.Januára 2016 sme platcovia DPH. Naše DIČ: CZ7810305426... arr3Kancelársky nábytok EXPRES Kancelársky nábytok EXPRES Novo sme pre Vás pripravili kategóriu Kancelársky nábytok EXPRES.... arr3Detské izby  Dětské pokoje V kategorii dětské pokoje naleznete spoustu segmentů pro vytvoření stylového... arr3Stoličky TON  Židle TON   Pro naše zákazníky, především z oblasti HoReCa (Hotely, Restaurace a Kavárny)... arr3PF 2015Vážení zákazníci Přejeme Vám štěstí, zdraví a mnoho úspěchů v Novém roce 2015 ... arr31.5.2014 - Vzorkovník látok pre sedacie súpravy, kreslá a jedálenské stoličky ...

» O MĚ
O MĚ

Volám sa Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk a ľudia si ma často pletú, či spájajú s inými podobne nazvanými e-shopy, ktoré majú dokonca aj rovnaký názov ako ja.

Pravdaže som jedinečný vďaka môjmu zelenému logu DN. Takto ma spoznáte. Ak nikde neuvidíte zelené logo DN, potom je to niekto iný a môže mať veľmi odlišnú politiku predaja s čím súvisí aj kvalita a úroveň služieb.

Vznikol som v marci 2014. Od tej doby som prekonal mnohé zmeny v ponuke produktov. Najprv som ponúkal aj zahraničný dovážaný tovar z Ázie, ale tieto produkty sa ľuďom neosvedčili a tak som ich všetky z mojej ponuky vyradil. Ponechal som iba nábytok, ktorý spĺňa náročné požiadavky zákazníkov na kvalitu. Vybrať ten správny nábytok, ktorý je skutočne kvalitné, ale napriek tomu nie je cenovo prehnaný, nie je vôbec jednoduché. Našťastie veľmi rýchlo spoznám aká úroveň nábytku je a či stojí za to ho ponúkať.

Na trhu je džungľa všetkého možného a veľmi silno vnímam, že pre zákazníkov nie je jednoduché sa v tom vyznať. Ani ma nebaví predávať tovar, z ktorého zákazníci nemajú radosť a dobrý pocit. Naopak keď vidím, ako zákazníci sú spokojní s kvalitou, cenou i mojimi službami a servisom, som nadšený, mám radosť a každý deň s chuťou a radosťou ďalej predávam nábytok.

Rozhodol som sa teda aj naďalej predávať zákazníkom iba kvalitný nábytok, ktorý vydrží aspoň 10 rokov. U sedacích súprav a kresiel potom 15-20 rokov a u jedálenských a kancelárskych stoličiek aspoň 7 rokov pri náročnom využívaní v gastro či kancelárskych prevádzkach.

Váš Dizajnový NÁBYTOK - so zeleným logom DN

Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

NDQ4ZT