Podporuje mojeID

» O MĚ
O MĚ

Volám sa Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk a ľudia si ma často pletú, či spájajú s inými podobne nazvanými e-shopy, ktoré majú dokonca aj rovnaký názov ako ja.

Pravdaže som jedinečný vďaka môjmu zelenému logu DN. Takto ma spoznáte. Ak nikde neuvidíte zelené logo DN, potom je to niekto iný a môže mať veľmi odlišnú politiku predaja s čím súvisí aj kvalita a úroveň služieb.

Vznikol som v marci 2014. Od tej doby som prekonal mnohé zmeny v ponuke produktov. Najprv som ponúkal aj zahraničný dovážaný tovar z Ázie, ale tieto produkty sa ľuďom neosvedčili a tak som ich všetky z mojej ponuky vyradil. Ponechal som iba nábytok, ktorý spĺňa náročné požiadavky zákazníkov na kvalitu. Vybrať ten správny nábytok, ktorý je skutočne kvalitné, ale napriek tomu nie je cenovo prehnaný, nie je vôbec jednoduché. Našťastie veľmi rýchlo spoznám aká úroveň nábytku je a či stojí za to ho ponúkať.

Na trhu je džungľa všetkého možného a veľmi silno vnímam, že pre zákazníkov nie je jednoduché sa v tom vyznať. Ani ma nebaví predávať tovar, z ktorého zákazníci nemajú radosť a dobrý pocit. Naopak keď vidím, ako zákazníci sú spokojní s kvalitou, cenou i mojimi službami a servisom, som nadšený, mám radosť a každý deň s chuťou a radosťou ďalej predávam nábytok.

Rozhodol som sa teda aj naďalej predávať zákazníkom iba kvalitný nábytok, ktorý vydrží aspoň 10 rokov. U sedacích súprav a kresiel potom 15-20 rokov a u jedálenských a kancelárskych stoličiek aspoň 7 rokov pri náročnom využívaní v gastro či kancelárskych prevádzkach.

Váš Dizajnový NÁBYTOK - so zeleným logom DN

Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

MDVjMDAwZ