Podporuje mojeID

Úvod » Kancelársky nábytok EPIC

Kancelársky nábytok EPIC


Všetky zostavyvariabilné, ak máte svoju konkrétnu predstavu zostavy, radi Vám pomôžeme ju vybrať a odporučiť komponenty aj príslušenstvo. Výber akejkoľvek farebnej varianty nemá vplyv na cenu. Uvádzajte ju v poznámke v košíku v poradí: 35-dub/40-čierna (horné dosky, čelá a dvere)/(boky, police, nohy)

Sme schopní Vám tiež zaistiť profesionálnu montáž (cena je vždy individuálna podľa rozsahu zostáv a vzdialenosti ), ďalej 3D modely na vyžiadanie vo formáte .dwg, alebo kompletný návrh a rozloženie kancelárie v priestore podľa zadania zákazníka.

Kancelárske stoly EPIC - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk            Zostavy stolov komôd EPIC - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

Kancelárske skrine EPIC - Designový BY sk       príslušenstvo EPIC - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

Vitajte v našom článku, ktorý vám predstaví jedinečnú kolekciu kancelárskeho nábytku EPIC. Ak hľadáte moderný a variabilný nábytok pre vašu kanceláriu, kolekcia EPIC by mohla byť ideálnou voľbou. V tomto článku vám predstavíme kľúčové vlastnosti a výhody tejto kolekcie, aby ste získali lepšiu predstavu o tom, ako môže EPIC nábytok zvýšiť produktivitu a estetiku vášho pracovného priestoru.

  1. Moderný dizajn a funkčnosť

Kolekcia EPIC je synonymom moderného dizajnu a vysoko funkčnosti. Každý kus nábytku je starostlivo navrhnutý tak, aby spĺňal nielen estetické požiadavky, ale aj poskytoval efektívne a praktické riešenie pre vašu kanceláriu. Od ergonomicky tvarovaných pracovných stolov až po širokú škálu úložných prvkov, EPIC nábytok je navrhnutý s ohľadom na vaše potreby a pohodlie.

Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC

  1. Kvalita a odolnosť

V našom e-shope www.nabytek-designovy.cz klademe dôraz na kvalitu a odolnosť nášho nábytku. Kolekcia EPIC nie je výnimkou. Každý kus nábytku je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Pri výrobe sa dbá na precízne detaily a vysokú kvalitu spracovania, aby ste mali istotu, že váš kancelársky nábytok vydrží mnoho rokov.

Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC

  1. Variantnosť a prispôsobivosť

Kolekcia EPIC ponúka širokú škálu možností a konfigurácií, ktoré umožňujú prispôsobiť nábytok vašim individuálnym potrebám. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, tvarov, farieb a doplnkov, aby ste vytvorili ideálny pracovný priestor. Bez ohľadu na veľkosť vášho kancelárskeho priestoru, EPIC kolekcia vám umožní vytvoriť priestorové a funkčné prostredie, ktoré podporí vašu produktivitu.

Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC

  1. Veľký výber farebných odtieňov

Kolekcia EPIC sa vyznačuje nielen moderným dizajnom, ale aj veľkou variabilitou farebných kombinácií a prevedení nábytku. Každý zákazník si môže vybrať z širokej palety farieb a materiálov, aby dokonale ladil s interiérom svojej kancelárie. Od sviežich a svetlých odtieňov po elegantné a tmavé tóny, všetko je možné. Okrem toho kolekcia EPIC ponúka mnoho konfiguračných možností, takže si môžete zostaviť ideálny pracovný priestor presne podľa svojich potrieb. Buďte kreatívni a vytvorte si jedinečný a štýlový kancelársky priestor s kolekciou EPIC.

Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC

Vzorník lamin EPIC Vzorník príslušenstva EPIC

  1. 3D modely pre projektantov a návrhárov

Pre projektantov a dizajnérov ponúkame aj 3D modely nábytku z kolekcie EPIC vo formáte *.dwg. Tieto modely sú vytvorené s presnosťou a detailnosťou, aby poskytovali presný obraz o vzhľade a rozmeroch jednotlivých kusov nábytku. Vďaka tomu môžu projektanti jednoducho integrovať tieto 3D modely do svojich dizajnových programov a vytvárať tak realistické vizualizácie interiérov s našim nábytkom. Poskytujeme týmto projektantom užitočný nástroj pre ich tvorivý proces a pomáhame im prinášať najlepšie riešenia pre svojich klientov.


EUR
EUR
doprava zdarma top produkt
Hĺbka skrine:
Hĺbka stola:
Šírka kontajnera:
Hrúbka hornej dosky:
Dĺžka prvku:
Šírka skrine:
Výška skrine:
Výška stola:
Dĺžka stola:
Farebná varianta:
Výška kontajnera:
Hĺbka kontajnera:
Výška komody:
Hĺbka komody:
Dizajn:
Dĺžka komody:
Dĺžka skrine:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 1 EUR (24 CZK) 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (120 CZK)

novinkanaša cena 12 EUR (288 CZK)

novinka


 

naša cena 18 EUR (432 CZK)

novinka


 

naša cena 18 EUR (432 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 20 EUR (480 CZK)

doprava zdarma


 

naša cena 24 EUR (576 CZK)

novinka


 

naša cena 25 EUR (600 CZK)

novinka


 

naša cena 25 EUR (600 CZK)

novinka
 

naša cena 47 EUR (1 128 CZK)

novinka


 

naša cena 58 EUR (1 392 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 77 EUR (1 848 CZK)

novinka


 

naša cena 87 EUR (2 088 CZK)

novinka
 

naša cena 104 EUR (2 496 CZK)

novinka


 

naša cena 120 EUR (2 880 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 157 EUR (3 768 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 184 EUR (4 416 CZK)

novinka


 

naša cena 184 EUR (4 416 CZK)

novinka


 

naša cena 196 EUR (4 704 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 211 EUR (5 064 CZK)

novinka


 

naša cena 212 EUR (5 088 CZK)

novinka
 

naša cena 213 EUR (5 112 CZK)

novinka


novinka


novinka


 

naša cena 223 EUR (5 352 CZK)

novinka


 

naša cena 223 EUR (5 352 CZK)

novinka


 

naša cena 237 EUR (5 688 CZK)

novinka


novinka


novinka


 

naša cena 252 EUR (6 048 CZK)

novinka


 

naša cena 270 EUR (6 480 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 287 EUR (6 888 CZK)

novinka


novinka
novinka
novinka
 

naša cena 321 EUR (7 704 CZK)

novinka


 

naša cena 321 EUR (7 704 CZK)

novinka
novinka


novinka


novinka


 

naša cena 353 EUR (8 472 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 360 EUR (8 640 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 361 EUR (8 664 CZK)

novinka


 

naša cena 366 EUR (8 784 CZK)

novinka


 

naša cena 371 EUR (8 904 CZK)

novinka
 

naša cena 380 EUR (9 120 CZK)

novinka


Každá kancelárska miestnosť má jedinečnú špecifickosť a jedinečných užívateľov. Kancelársky nábytok Epic bol navrhnutý tak, aby dokonale zodpovedal konkrétnym potrebám a profilu daného interiéru.


Ergonómia a variabilita sú hlavnými rysmi kolekcie. Vďaka mnohým konfiguračným a štylistickým možnostiam sa Epic stáva materiálom pre špeciálny aranžmán.

Kancelárske stoly Epic sú k dispozícii v nasledujúcich verziách: „U“ na otvorenom stojane a „O“ so zatvorenými nohami. Je možné ich doplniť bočnými a prednými komodami a kombinovať do súprav s viacerými stanicami, voliteľne delených panely (paravány).


Pre skupinové pracovné stanice sú k dispozícii aj dvojité stoly so zasunutou vnútornou nohou, ktoré umožňujú vytvorenie stolného usporiadania stola alebo rozsiahlych konferenčných stolov, čo zaisťuje pohodlnú, ergonomickú a dlhodobú prácu.

Komody a Skrine Epic vám umožní vytvoriť kancelársky archív plný priestranných skríň so sklopnými, posuvnými, roletovými a sklenenými dverami; so zásuvkami, v desiatkach štylistických a veľkostných možnostiach.

MjA5Y2