Podporuje mojeID

Úvod » Kancelársky nábytok EPIC

Kancelársky nábytok EPIC


Všetok kancelársky nábytok EPIC je variabilný a poskytujeme naň záruku 5 rokov. Ak máte svoju konkrétnu predstavu zostavy, radi Vám pomôžeme ju vybrať a odporučiť komponenty aj príslušenstvo. Výber akejkoľvek farebnej varianty nemá vplyv na cenu. Uvádzajte ju v poznámke v košíku v poradí: 35-dub/40-čierna (horné dosky, čelá a dvere)/(boky, police, nohy)

Sme schopní Vám tiež zaistiť profesionálnu montáž (cena je vždy individuálna podľa rozsahu zostáv a vzdialenosti ), ďalej 3D modely na vyžiadanie vo formáte .dwg, alebo kompletný návrh a rozloženie kancelárie v priestore podľa zadania zákazníka.

Kancelárske stoly EPIC - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk            Zostavy stolov komôd EPIC - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

Kancelárske skrine EPIC - Designový BY sk       príslušenstvo EPIC - Dizajnový NÁBYTOK - www.nabytok-dizajnovy.sk

Vitajte v našom článku, ktorý vám predstaví jedinečnú kolekciu kancelárskeho nábytku EPIC. Ak hľadáte moderný a variabilný nábytok pre vašu kanceláriu, kolekcia EPIC by mohla byť ideálnou voľbou. V tomto článku vám predstavíme kľúčové vlastnosti a výhody tejto kolekcie, aby ste získali lepšiu predstavu o tom, ako môže EPIC nábytok zvýšiť produktivitu a estetiku vášho pracovného priestoru.

Moderný dizajn a funkčnosť

Kolekcia EPIC je synonymom moderného dizajnu a vysoko funkčnosti. Každý kus nábytku je starostlivo navrhnutý tak, aby spĺňal nielen estetické požiadavky, ale aj poskytoval efektívne a praktické riešenie pre vašu kanceláriu. Od ergonomicky tvarovaných pracovných stolov až po širokú škálu úložných prvkov, EPIC nábytok je navrhnutý s ohľadom na vaše potreby a pohodlie.

Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC

Kvalita a odolnosť

V našom e-shope www.nabytek-designovy.cz klademe dôraz na kvalitu a odolnosť nášho nábytku. Kolekcia EPIC nie je výnimkou. Každý kus nábytku je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Pri výrobe sa dbá na precízne detaily a vysokú kvalitu spracovania, aby ste mali istotu, že váš kancelársky nábytok vydrží mnoho rokov.

Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC Kancelársky nábytok EPIC

Variantnosť a prispôsobivosť

Kolekcia EPIC ponúka širokú škálu možností a konfigurácií, ktoré umožňujú prispôsobiť nábytok vašim individuálnym potrebám. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, tvarov, farieb a doplnkov, aby ste vytvorili ideálny pracovný priestor. Bez ohľadu na veľkosť vášho kancelárskeho priestoru, EPIC kolekcia vám umožní vytvoriť priestorové a funkčné prostredie, ktoré podporí vašu produktivitu.

Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC Kancelárske zostavy EPIC

Veľký výber farebných odtieňov

Kolekcia EPIC sa vyznačuje nielen moderným dizajnom, ale aj veľkou variabilitou farebných kombinácií a prevedení nábytku. Každý zákazník si môže vybrať z širokej palety farieb a materiálov, aby dokonale ladil s interiérom svojej kancelárie. Od sviežich a svetlých odtieňov po elegantné a tmavé tóny, všetko je možné. Okrem toho kolekcia EPIC ponúka mnoho konfiguračných možností, takže si môžete zostaviť ideálny pracovný priestor presne podľa svojich potrieb. Buďte kreatívni a vytvorte si jedinečný a štýlový kancelársky priestor s kolekciou EPIC.

Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC Kancelárska zostava EPIC

Vzorník lamin EPIC Vzorník príslušenstva EPIC

3D modely pre projektantov a návrhárov

Pre projektantov a dizajnérov ponúkame aj 3D modely nábytku z kolekcie EPIC vo formáte *.dwg. Tieto modely sú vytvorené s presnosťou a detailnosťou, aby poskytovali presný obraz o vzhľade a rozmeroch jednotlivých kusov nábytku. Vďaka tomu môžu projektanti jednoducho integrovať tieto 3D modely do svojich dizajnových programov a vytvárať tak realistické vizualizácie interiérov s našim nábytkom. Poskytujeme týmto projektantom užitočný nástroj pre ich tvorivý proces a pomáhame im prinášať najlepšie riešenia pre svojich klientov.


EUR
EUR
doprava zdarma top produkt
Hĺbka skrine:
Hĺbka stola:
Šírka kontajnera:
Hrúbka hornej dosky:
Dĺžka prvku:
Šírka skrine:
Výška skrine:
Výška stola:
Dĺžka stola:
Farebná varianta:
Výška kontajnera:
Hĺbka kontajnera:
Výška komody:
Hĺbka komody:
Dizajn:
Dĺžka komody:
Dĺžka skrine:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 1 EUR (25 CZK) 

naša cena 5 EUR (123 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (123 CZK)

novinka


 

naša cena 5 EUR (123 CZK)

novinka


 

naša cena 6 EUR (148 CZK)

novinka


 

naša cena 6 EUR (148 CZK)

novinka


 

naša cena 6 EUR (148 CZK)

novinka


 

naša cena 6 EUR (148 CZK)

novinkanaša cena 7 EUR (173 CZK)

doprava zdarma


 

naša cena 12 EUR (296 CZK)

novinka


 

naša cena 17 EUR (419 CZK)

novinka


 

naša cena 17 EUR (419 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 23 EUR (567 CZK)

novinkanaša cena 23 EUR (567 CZK)

novinkanaša cena 23 EUR (567 CZK)

novinka

naša cena 44 EUR (1 085 CZK)

novinka


 

naša cena 68 EUR (1 677 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 73 EUR (1 800 CZK)

novinka
 

naša cena 122 EUR (3 008 CZK)

novinka


 

naša cena 140 EUR (3 452 CZK)

novinka


 

naša cena 158 EUR (3 895 CZK)

novinka


novinka


novinka


 

naša cena 187 EUR (4 610 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 203 EUR (5 005 CZK)

novinka


 

naša cena 209 EUR (5 153 CZK)

novinka


 

naša cena 214 EUR (5 276 CZK)

novinka


 

naša cena 214 EUR (5 276 CZK)

novinka


 

naša cena 215 EUR (5 301 CZK)

novinka


 

naša cena 215 EUR (5 301 CZK)

novinka


 

naša cena 227 EUR (5 597 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 241 EUR (5 942 CZK)

novinka
 

naša cena 249 EUR (6 139 CZK)

novinka


novinka


novinka


novinka


 

naša cena 275 EUR (6 780 CZK)

novinka


 

naša cena 279 EUR (6 879 CZK)

novinka
novinka


novinka


 

naša cena 308 EUR (7 594 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 329 EUR (8 111 CZK)

novinka


novinka


novinka


 

naša cena 338 EUR (8 333 CZK)

novinka


novinka
 

naša cena 345 EUR (8 506 CZK)

novinka


novinka


 

naša cena 347 EUR (8 555 CZK)

novinka


 

naša cena 351 EUR (8 654 CZK)

novinka


 

naša cena 355 EUR (8 753 CZK)

novinka


novinka
novinka


 

naša cena 419 EUR (10 330 CZK)

novinka


novinka


Každá kancelárska miestnosť má jedinečnú špecifickosť a jedinečných užívateľov. Kancelársky nábytok Epic bol navrhnutý tak, aby dokonale zodpovedal konkrétnym potrebám a profilu daného interiéru.


Ergonómia a variabilita sú hlavnými rysmi kolekcie. Vďaka mnohým konfiguračným a štylistickým možnostiam sa Epic stáva materiálom pre špeciálny aranžmán.

Kancelárske stoly Epic sú k dispozícii v nasledujúcich verziách: „U“ na otvorenom stojane a „O“ so zatvorenými nohami. Je možné ich doplniť bočnými a prednými komodami a kombinovať do súprav s viacerými stanicami, voliteľne delených panely (paravány).


Pre skupinové pracovné stanice sú k dispozícii aj dvojité stoly so zasunutou vnútornou nohou, ktoré umožňujú vytvorenie stolného usporiadania stola alebo rozsiahlych konferenčných stolov, čo zaisťuje pohodlnú, ergonomickú a dlhodobú prácu.

Komody a Skrine Epic vám umožní vytvoriť kancelársky archív plný priestranných skríň so sklopnými, posuvnými, roletovými a sklenenými dverami; so zásuvkami, v desiatkach štylistických a veľkostných možnostiach.

NjEyMj