VZORKOVNÍK POTAHOVÝCH MATERIÁLOV 2024


Prehliadanie ďalších vzorov vykonajte posúvaním nadol
Kliknutím sa zväčší na plnú veľkosť. Pre návrat kliknite na šípku späť vo vašom prehliadači
Vybrané číslo látky, vpíšte do poznámky k produktu v košíku

!!! DÔLEŽITÉ DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE K PRÍPLATKOM A TERMÍNOM DODANIA !!!

** výška príplatku je len orientačná, napr. u stoličiek s poťahom v základnej cene DORA - D bude PRÍPLATOK + 2,5% pre poťahy BN,SK,BO,VIS,VIM, pri MT, RF + 2,5% + 3,5% spolu teda 6% a pri CU, FO, M, RA, X + 2,5% + 7% spolu teda 9,5% atď. Naopak pri niektorých iných stoličkách v e-shope môže byť cena naopak nižšia.

Presná cena a možné použitie poťahov k danej stoličke sa riadia aktuálnym cenníkom výrobcu ANTARES
(kliknite na tento odkaz pre zobrazenie cenníka)

Presná cena bude upravená v objednávke v e-shope našimi pracovníkmi a odoslaná zákazníkovi na schválenie. Ak zákazník s úpravou ceny nesúhlasí, objednávka sa jednoducho stornuje alebo bude konzultovaná so zákazníkom, aké typy látok vybrať, aby cena zostala nezmenená.

Objednávka bude tiež stornovaná v prípade, že zákazník vyberie poťah, ktorý nie je možné k danej stoličke použiť alebo nie je pre danú stoličku v ponuke výrobcu.

U niektorých typov poťahov je predĺžená dodacia lehota. Štandardný termín dodania je 3 týždne. U látok s predĺženou lehotou môže byť dodacia lehota 4-6 týždňov. Konkrétny termín dodania posielame zákazníkom na schválenie súčasne s inými úpravami objednávky. Bez súhlasu zákazníka objednávku ďalej neriešime.

Samozrejme, vždy radi pomôžeme s výberom poťahu aj telefonicky +421 950 772 897 alebo e-mailom info@nabytok-dizajnovy.sk